Made in Poland - Befado - Kuncio.com
470
single,single-post,postid-470,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
20151031_095633

04 lut Made in Poland – Befado

Ci, którzy mają dzieci raczej znają tę markę. Ci, którzy nie mają bądź się spodziewają warto, aby ją poznali. A tak na marginesie Befado to nie tylko buty dla maluchów, ale także dla osób dorosłych. No, ale nie o tym będziemy mówić w tym wpisie.

Przede wszystkim Befado to marka z Polski, z długoletnią tradycją. Fajne butki za przyzwoite pieniądze. Na rynku polskim znajdzie się jeszcze kilka innych podobnych marek, czasami nawet tańszych, jak Renbut, ale mimo wszystko ja i tak jakoś zawsze wybieram Befado. W sumie jak tak się dłużej zastanowić to nawet nie wiem co kieruje mnie ku tej marce, ale jakoś tak dziwnym trafem zawsze moje dłonie kieruję na półkę z tymi cudeńkami. :)

Mieliśmy rozmiar 21, teraz mamy 22 i nadal będziemy je kupować. Nie tylko do domu, czy przedszkola, ale też na wyjścia – na przykład rewelacyjne kalosze, lekkie, piankowe, szybkie we wkładaniu na małe pyty.

Naszym pierwszym zakupem butów tej marki były buciki bez palców oraz w całości zabudowane.

IMG_0886

Po tym jak Pola je intensywnie eksploatowała – buty nadal wyglądały jak nowe. W związku z tym postanowiliśmy wypróbować  kalosze. Długo się zastanawialiśmy, rozważaliśmy różne opcje, gdyż Pola ma wysokie podbicie i obawiałam się, że może pojawić się problem we wkładaniu nóżek w buty. Tym bardziej, że kalosze ze względu na swą specyfikę nie mają żadnego zamka czy sznurowadeł, bynajmniej się z takimi nie spotkałam. Ostatecznie wybraliśmy kalosze Befado i okazał się to jak najbardziej trafiony zakup.

Kalosze są wykonane z lekkiej pianki, są wygodne – odpowiednio wyprofilowane i trwałe – przeszły już wiele. Pola lubi w nich chodzić, a to jest najważniejsze. Dodatkowo mają skarpetę ocieplającą i wkładki filcowe, dlatego nadają się także na chłodniejsze dni. A no i podeszwa jest antypoślizgowa, więc większa szansa na mniej upadków. :)

IMG_0879 IMG_0876

Po kaloszach zakupiliśmy jeszcze baletki, które również się sprawdzają.

Befado to marka, która przemawia do mnie jakością, ale i ceną. Obuwie posiada certyfikat „Zdrowa stopa”, a wszystko dzięki wykonaniu, zgodnemu z zaleceniami ortopedów. Dzięki temu mam pewność, że kupuję buty, które mają korzystny wpływ na rozwój małych stópek mojej córki.

IMG_0872 (2) 20151031_100345

Podsumowując, zalety marki Befado to lekkość, oddychający materiał, trwałość i profilaktyczno-ortopedyczny charakter tego obuwia. Mogę polecić tę markę z czystym sumieniem. :)

2 Comments

Post A Comment