Top 10 - Pomysły na prezent dla niemowlaka - Kuncio.com
98
single,single-post,postid-98,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
Top 10 prezenty dla niemowlaka

26 lut Top 10 – Pomysły na prezent dla niemowlaka

Ciuszki i zabawki to główne prezenty jakie otrzymuje nowy członek rodziny. Na pewno są to bezpieczne prezenty, szczególnie wybierane przez osoby bezdzietne. Sama coś na ten temat wiem, bo jak nie miałam dzieci tylko te dwie opcje przychodziły mi do głowy. Jednak teraz jestem już mamą, patrzę trochę szerzej i widzę więcej możliwości. W związku z tym postanowiłam stworzyć listę dziesięciu prezentów dla niemowlaka, innych niż ubrania czy zabawki. Zestawienie rozpocznę od prezentów do 50zł, idąc dalej do tych droższych, czyli dla każdego coś fajnego w zależności od zasobności portfela. :)

  1. Książeczki dla dzieci – na rynku jest wiele ciekawych pozycji. Osobiście polecam książki wydawnictwa Tatarak, wiersze i wierszyki polskich autorów – Julian Tuwim czy Jan Brzechwa, a także polskie bestsellery, jak „Koziołek Matołek”, „Bolek i Lolek”, czy „Reksio”.

Cena: już od ok. 20zł

  1. Kubki – prezent raczej dla starszego niemowlaka, ale bardzo przydatny. Na rynku jest wiele tego typu produktów, począwszy od niekapków, po kubki treningowe oraz kubki pomagające w przejściu od ssania do picia ze szklanki. Cały czas zdarza się nam korzystać z kubka niekapka, jednak do moich ulubionych należy doidy cup i kubek 360˚ firmy Lovi.

Przedział cenowy: 28-50zł

  1. Paputki – przydatne w późniejszym okresie już przy dziecku chodzącym. Gdy moja Pola jeszcze nie chodziła w ogóle nie zakładałam jej żadnych butów w domu, uważałam i nadal uważam to za zbędne. Za jedyny wyjątek, gdy jest to zasadne, uznałam pójście mojej córki do żłobka i mimo iż jeszcze nie chodziła kupiłam jej papcie. Do moich faworytów należą paputki.com.pl oraz attipaski.

Przedział cenowy: 40-90zł

  1. Zestaw kosmetyków dla niemowląt – na pewno przyda się każdej mamie. W takim zestawie nie powinno zabraknąć: płynu do kąpieli, kremu na odparzenia, ewentualnie balsamu, aczkolwiek wszystko zależy od tego czy skóra dziecka wymaga balsamowania – my stosowaliśmy balsam jakieś 2 miesiące, później nie był potrzebny – dodatkowo można dorzucić oliwkę do masażu i wyprawka gotowa. Ten pomysł na prezent jest o tyle fajny, że można go do woli rozbudowywać według upodobań i potrzeb. :)

Cena: od 60zł

  1. Zestaw jedzeniowy – kto by nie chciał mieć pięknego talerzyka i miseczki? :) My wybraliśmy zestaw z kolekcji Skip Hop – naczynia wykonane z melaminy, nadają się do mycia w zmywarkach, no i do tego są po prostu śliczne.

Cena zestawu: od 80zł

  1. Trener toaletowy – czyli przenośna toaleta dla dzieci. Fajne rozwiązanie dla tych, którzy chcą ominąć fazę sadzania na nocnik i przejść od razu na toaletę.

Cena: ok. 85zł, ostatnio widziałam takiego trenera w promocji za 39zł, jednak nie wiem, jak ma się cena do jakości. Niebawem sprawdzę i opiszę. :)

  1. Inhalator – początkowo w ogóle nie myślałam o zakupie tego urządzenia, jednak już przy pierwszym poważniejszym przeziębieniu, gdy Pola nie radziła sobie z odkrztuszaniem i zalegającą wydzieliną, inhalator okazał się niezbędny.

Cena: najzwyklejsze inhalatory można już kupić od 100zł

  1. Elektroniczna niania – urządzenie po prostu idealne i warto takowe posiadać, szczególnie gdy ma się duże mieszkanie bądź dom lub gdy często się podróżuje. Na rynku można znaleźć nianie reagujące na dźwięk, ale też takie z kamerami i monitorami oddechu.

Cena: od 110zł

  1. Kocyk + poduszka – w ostatnim czasie na topie są wszelkie wyroby bawełna + minky. Ja również zakochałam się w tych zestawach. Jeden zestaw mamy w domu, a drugi w żłobku. :)

Przedział cenowy: 50-200zł – wszystko zależy od rozmiaru, wypełnienia, no i oczywiście firmy.

  1. Sesja zdjęciowa – wspaniała pamiątka dla całej rodziny. Tutaj nie trzeba chyba nic dodawać. :)

Cena: w tym przypadku przedział cenowy o dużej rozpiętości, wszystko zależy od fotografa.

No Comments

Post A Comment